  • Dell USB-C Docking Station WD19S180W 10918
The Dell WD19S 180W is a USB-C docking station that lets you connect your laptop to a monitor, keyboard, mouse, internet cable, and other devices with just one USB-C cable. It also charges your laptop (up to 130W for Dell laptops, 90W for others) and supports high-quality displays. Great for turning a laptop into a full desktop setup.